<НА ГОЛОВНУ>  Українська версія    |    Русская версия     |    English version 
Основні категорії
-- Календар подій
-- Привітання
-- Гороскопи
-- Іменини
-- Свята


Популярне сьогодні

Інформація
Всі питання та зауваження пишіть на alexandrpe@meta.ua
-- Всі сторінки сайту
На сайті Hollydays.in.ua Ви можете знайти побажання, привітання, тости у віршах, смс привітання з днем народження, з ювілеєм, з Новим роком, з 8 березня і з багатьма іншими святами. Коротку інформацію про цікаві для Вас релігійні, державні свята і пам'ятні дати. Ви можете дізнатися коли будуть Ваші іменини і як назвати майбутню дитину. Яким буде гороскоп на завтра і на наступний рік. Все відсортовано за категоріями для Вашої зручності.


Популярне сьогодні

Загрузка...

Четверта неділя Адвенту

 
Категорія: Свята » Християнські свята


Четверта неділя Адвенту
24 грудня 2017 р.  неділя
23 грудня 2018 р.  неділя
22 грудня 2019 р.  неділя
20 грудня 2020 р.  неділя


Католицизм, або католицтво - найбільший за чисельністю прихильників напрямок в християнстві, що об'єднує більш ніж 1,25 мільярда членів.

Католицька церква сформувалася протягом I тисячоліття н. е. на території Західної Римської імперії і відігравала важливу роль в історії Західної цивілізації. Відрізняється організаційної централізацією і найбільшим числом прихильників серед християнських церков. Римсько-католицька церква, яка дотримується західних літургійних обрядів, разом з 23-ма східнокатолицькими церквами становить єдину Католицьку церкву, яка вважає себе Церквою, яка має всю повноту істини.

Адвент - перше свято римсько-католицького року. Адвент (від лат. Adventus - пришестя) - передріздвяний час, до якого приурочені численні обряди і звичаї. Адвент - час очікування Різдва Христового. Тривалість Адвенту близько чотирьох тижнів, що включає, як правило, 4 неділі, іншими словами, 3 повні тижні з додаванням від 1 до 6 днів в залежності від того, на який день тижня припадає Різдво.

Кожна неділя Адвенту присвячується певній спогаді, якої відповідають євангельські читання під час богослужіння: першу неділю присвячено прийдешньому пришестю Ісуса Христа в кінці часів, другу і третю - Івану Хрестителю, що попередив суспільне служіння Христа, четверту - подіям, що безпосередньо передували народженню Сина Божого і особливому місцю діви Марії в таємниці Боговтілення.

У цей день запалюють перші три свічки і приєднують останню - Ангельську Свічку. Вона означає останнє пришестя Спасителя у славі з усіма Ангелами, щоб взяти всіх істинно віруючих з собою на небеса. Її запалюють прямо напередодні Різдва і при чотирьох свічках обмінюються різдвяними подарунками, вечеряють в тісному сімейному колі.

Різдвяний вінок - неодмінний атрибут Адвенту. За традицією його складають з вічнозелених рослин, які символізують вічне життя. Його округла форма без початку і без кінця також нагадує про вічність. Чотири свічки, закріплені на вінку, символізують чотири неділі Адвенту. Три свічки повинні бути фіолетовими, а одна - рожева. Фіолетовий колір - колір ризи і церковного оздоблення в Адвент і Великий Пост - символізує дух покаяння і молитви, який відповідає цим літургійним періодам. За традицією першу свічку запалює на першому тижні Адвенту наймолодший член сім'ї. На другому тижні старша дитина. Мати сімейства запалює на третьому тижні, а батько - на четвертій.

При виготовленні вінків потрібно враховувати, що вони будуть лежати або висіти мінімум місяць, і хвою слід підбирати не аби яку, а найбільш стійку і живучу. Досить стійка основа для вінків - гілки кавказької ялиці або блакитній ялини. Її ще називають ялицею Нордманна. Гілки цього дерева важкі, з шишками, і для вінків швидше годяться як складова частина: вони погано гнуться і виглядають злегка штучно. Зате гірлянди з них виходять чудові, та й в підлогової вазі така гілка цілком замінить маленьку ялинку.

Найпопулярніша - це звичайна ялинка, яка росте в наших лісах. Щоб гілки довше не обсипалися, гілочки слід обривати під час зростаючого Місяця, а в ідеалі - за три дні до повного місяця. Це правило відноситься і до часу, коли ви збираєтеся рубати ялинку. Класичний вінок Адвента робиться приблизно так. Спочатку з соломи або прутиків треба виготовити основу у вигляді кільця. Вона повинна бути міцною, адже до неї кріпляться всі деталі.

Потім беремо гілочки хвої - добре виглядають з шишками, але шишки можна закріпити і окремо. Гілочки нарізаємо довжиною приблизно 10 см, розкладаємо пучками і закріплюємо нитками або дротом. Укладати треба за принципом черепиці, краще проти годинникової стрілки. Зелені лапки добре чергувати з омелою, шипшиною, всілякими яскраво-червоними ягодами. За допомогою всіляких фруктів (як свіжих, так і засушених), шишок, листочків можна замаскувати «залисини» на гілочках хвої.Загрузка...
Додайте, будь ласка, посилання на цю сторінку на своєму веб-сайті:

Код для вставки на сайт або в блог:  
Код для вставки в форум (BBCode):   
Пряме посилання на цю публікацію:   

 
 
 

На сайті Hollydays.in.ua Ви можете знайти побажання, привітання, тости у віршах, смс привітання з днем народження, з ювілеєм, з Новим роком, з 8 березня і з багатьма іншими святами. Коротку інформацію про цікаві для Вас релігійні, державні свята і пам'ятні дати. Ви можете дізнатися коли будуть Ваші іменини і як назвати майбутню дитину. Яким буде гороскоп на завтра і на наступний рік. Все відсортовано за категоріями для Вашої зручності.